У Києві ліквідовано діяльність потужного конвертаційного центру

Київською місцевою прокуратурою №2 спільно із співробітниками оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві, в ході проведення заходів у межах кримінального провадження України розпочатого за фактом пособництва в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах, ліквідовано діяльність «конвертаційного центру», який надавав послуги підприємствам реального сектору економіки з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку, пише СТОЛИЧНИЙ САЙТ з посиланням на прокуратуру Київської області.

У своїй протиправній діяльності учасники групи використовували розрахункові рахунки, відкриті в ПАТ «Сбербанк».

Загальний обсяг проконвертованих грошових коштів за вказаний період із використанням реквізитів «транзитно-конвертаційних підприємств» склав понад 90 млн гривень. Ймовірні втрати бюджету складають понад 15 млн гривень.

У результаті проведених обшуків вилучено комп’ютерну техніку, банківські картки, чекові книжки, первинна/бухгалтерська документація «транзитних» та «фіктивних» підприємств, чорновізаписи, електронні носії інформації, скайп-переписка та вайбер-переписка з «клієнтами», що містить інформацію з заявками на проведення «конвертаційних» операцій, 11 печаток та штампів «фіктивних» підприємств.

На даний час проводиться комплекс оперативних та слідчих заходів.

Джерело: СТОЛИЧНИЙ САЙТ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро