У Києві поліція затримала чиновника під час отримання хабара

Зловмисник вимагав у підприємця 15 000 гривень за оформлення сертифіката якості на продукції.

Працівник однієї з державних установ запропонував столичному підприємцю у стислі терміни оформити сертифікат якості певної групи товарів. Свої послуги він оцінив у 15 000 гривень.

Для передачі грошей вимагач обрав один зі столичних ресторанів. Щойно корупціонер поклав до свого портфеля готівку, його затримали працівники поліції. У присутності понятих слідчо-оперативна група вилучила у зловмисника мічені купюри.

Під час проведення досудового слідства встановлено, що підозрюваний, не виходячи із службового кабінету, провів перевірку якості та відповідності виготовленої продукції та вніс неправдиві відомості до офіційних документів.

Слідчим відділом Дніпровського управління поліції посадовцю повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України — ст. 368 (Одержання неправомірної вигоди) та статтею 366 (Службове підроблення). Зловмиснику загрожує до 12-ти років в’язниці з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.