У Києві припинилася ейфорія щодо нової поліції

У грудні київські правоохоронці отримали найменшу кількість «п’ятірок» від киян за свою роботу, проте середня оцінка знизилася лише на 0,1, — результати щомісячного соціологічного дослідження «Київський омнібус», яке проводить Центр досліджені та комунікацій «Active Group».

Правоохоронна система будь-якого міста повинна працювати так, аби забезпечувати громадський порядок, карати порушників закону та вселяти впевненість у своїй захищеності мешканцям міста. Чи справляються київські правоохоронці із цими функціями допоможе з’ясувати «Київський омнібус».

Максимальний бал за роботу стражів порядку у грудні поставили лише 1,9% респондентів. До речі, це є новим антирекордом. До цього мінімальна кількість «п’ятірок» була зафіксована ще у липні, тоді цей показник становив 3,7%.

Майже чверть (23,5%) киян, що прийняли участь у соціологічному опитуванні, оцінили роботу правоохоронців у 4 бали. Проте більшість респондентів «Київського омнібусу» вважають, що київські стражі порядку заслуговують на «трійку» у якості оцінки за роботу. Такий грудневий показник більший, ніж у попередні місяці. До того, найбільше «трійок» правоохоронці отримували ще у липні.

Кількість мінімальних оцінок «2» та «1» у грудні становить 20,3% та 15,9% відповідно. Так, кількість найменшого балу у грудні зменшилася порівняно із показниками минулих місяців, ще у липні абсолютно незадоволених роботою київських правоохоронців було 20,7%.

19 та 20 грудня 1713 респондентів мали змогу відповісти на наші запитання та, тим самим, сформулювати своє ставлення до правоохоронців, оцінивши їх роботу за п’ятибальною системою. Польова фаза дослідження проводилась у Києві компанією «Active Group» останні вихідні кожного місяця в рамках проекту «Київський омнібус». Похибка не перевищує 2,5%. З публічним звітом дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Довідка:

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування на замовлення декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.