У Києві реформують 26 дитячих інтернатних закладів – Юрій Крикунов

Київська міська рада затвердила план реформування, перепрофілювання та трансформації дитячих інтернатних закладів. Відповідно до плану до 2025 року передбачено реформувати 26 інтернатних закладів Києва.

Про це на прес-конференції в Укрінформі повідомив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов, передає СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

“На засіданні сесії Київської міської ради було схвалено рішення, яким фактично затверджений, вперше в Україні, регіональний план деінституалізації дитячих навчальних закладів інтернатного типу для дітей. Київ – це європейська столиця, і європейські підходи, про те, що діти мають виховуватися в родині, або в близьких до родинних умов виховання, стає в Україні панівною ідеєю. І Київ отримав можливість стати першим пілотним регіоном, де цей регіональний план був розпочатий”, – сказав Крикунов.

Він зазначив, що відповідно до плану планується реформувати 26 інтернатних закладів у столиці.

“Всього в Києві 26 інтернатних закладів і на першому етапі, в плани потрапляє 7 інтернатних закладів. Я думаю, що до 2020 року буде охоплено процесом деінституалізації більше ніж 7 інтернатних закладів, а взагалі до 2025 року мають бути всі інтернатні заклади охоплені”, – додав він.

За його словами, рішення розроблено відповідно до Договору про співробітництво між Світовим банком, Мінсоцполітики України та виконавчим органом Київради.