У Києві судитимуть підприємця, який незаконно облаштував ресторан у Сирецькому парку

Київською місцевою прокуратурою №10 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора приватного підприємства, який самовільно зайняв 0,06 га землі на вул. Т. Шамрила та облаштував на ділянці заклад громадського харчування, про це пише Столичний Сайт з посиланням на прокуратуру Києва.

Як з’ясувалося, вказана земельна ділянка включена до програми розвитку зелених зон столиці. Крім того ділянка частково потрапляє до території існуючого парку «Сирецький» та охоронної зони навколо об’єкта енергетичної системи. Попри це службовець приватного товариства самовільно зайняв землю, збудувавши на ній ресторанний комплекс.

Крім того, з метою реєстрації об’єкта нерухомості, директор товариства підписав, а в подальшому зареєстрував в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю декларації про початок та готовність об’єкта до експлуатації, зміст яких не відповідав дійсності.

Дії службовця кваліфіковано за ч. 2 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Наразі обвинувальний акт скеровано до Шевченківського райсуду столиці для розгляду по суті.

Джерело: Столичний Сайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *