У Києві таксі не обслуговує україномовних

Нещодавно в Києві дві столичні служби таксі відмовилися обслуговувати україномовного клієнта.

Про цей інцидент на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Володимир Бойко.

Бойко намагався замовити машину на вулицю Північно-Сирецьку. Оператор таксі відповіла, що необхідно зробити замовлення російською мовою.

“А вы по-русски не можете? У нас не вибивает компьютер названия на украинском, поэтому мы обслуживаем только на русском”, – процитував він діалог з диспетчером.

За його словами, диспетчер нахабно заявила, що їй зручно говорити російською, а українською мовою компанія взагалі не обслуговує.

“Нагадую, це відбувається у столиці України на 25-му році незалежності під час російської збройної агресії, в результаті якої загинули більше 9 тис. громадян України”, – зазначив журналіст.

Раніше Володимир Бойко розповідав як разом з колегою марно шукав у центрі Києва кафе, де б обслуговували українською мовою.

“Після довгих пошуків, ми присіли за столик у “Шато” на Хрещатику, оскільки адміністратор нас запевнив, що сюди пускають українців, для яких навіть надруковано меню їхньою мовою. Одначе офіціантка пояснила, що це неправда, україномовного меню в них не має, а офіціантів начальство примушує спілкуватись з клієнтами виключно російською мовою”, – написал журналіст.

Джерело: znaj.ua