У Києві запроваджується миттєва реабілітація дітей, які потрапили у ДТП – Юрій Крикунов

Київський центр реабілітації для дітей з інвалідністю, в рамках проекту “Особливе перехрестя”, підписав меморандум з Українським медичним центром безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій та з Міжнародним Благодійний фондом “Допомогти постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод”. Про це повідомляє директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов, передає СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

«Це вперше в Україні запроваджується миттєва реабілітація дітей, які потрапили у дорожньо-транспортну пригоду», – коментує директор Департаменту.

Загалом складовими проекту є реабілітація дітей, постраждалих внаслідок ДТП та максимальне поширення інформації про можливі наслідки ДТП, для чого створюється постійно діючий навчально-тренінговий центр для дітей та їх батьків на базі Центру. Юрій Крикунов наголошує, що одним із напрямків проекту “Особливе перехрестя” є визначення місць концентрації ДТП за участю дітей та підлітків, та створення інтерактивної мапи таких небезпечних ділянок, а також проведення інфраструктурних змін на цих ділянках, задля убезпечення таких місць у майбутньому.