У Києво-Святошинському районі діє урядова програма «Доступні ліки»

З 1 квітня 2017 в Києво-Святошинському районі діє урядова програма «Доступні ліки», у рамках якої пацієнти за рецептом лікаря можуть отримати безкоштовно або з доплатою лікарські засоби для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету II типу та бронхіальної астми.

Повідомляє сайт СВЯТОШИНО СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до сімейного лікаря, отримати виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, та обміняти його на ліки в одній із аптек, що погодились брати участь у програмі. В Києво-Святошинському районі такі аптеки можна знайти за адресами:

1. Аптека № 12, м.Вишневе, вул.. Європейська, 35;
2. Аптечний пункт № 6, м.Боярка, вул. Соборності, 51;
3. Аптека № 27, м.Боярка, вул. Білогородська, 27.

Це перелік аптек, що беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки» станом на 13.02.2018.

Перелік аптек може змінюватись. Актуальні дані про аптеки, які задіяні в програмі «Доступні ліки» у Києво-Святошинському районі можна уточнити у працівників амбулаторій, ФАПів Комунального закладу «Києво-Святошинський центр первинної медико-санітарної допомоги» (тел. (04598) 42-087), центральної районної лікарні Києво-Святошинського району (тел. (04598) 40-059), Вишнівської міської лікарні (тел. (04598) 55-472).

У населених пунктах, які територіально віддалені від аптек, з якими укладені договори про відшкодування коштів, препарати для пацієнтів замовляються та закуповуються організовано за участю медичних працівників амбулаторій та ФАПів і отримуються безпосередньо в амбулаторії загальної практики сімейної медицини або в фельдшерсько-акушерському пункті.

У 2017 році в Києво-Святошинському районі відшкодовано вартість лікарських засобів на загальну суму понад 2,6 млн. грн. Відсоток виконання урядової програми у Києво-Святошинському районі складає 96 %, що є найкращим показником у Київській області.