У Красятичі допомагають пенсіонерам

15.02.2017 року спеціалісти управління Пенсійного фонду України у Іванківському районі Київської області  провели виїзний прийом громадян з пенсіонерами селища Красятичі Поліського району про це повідомляє Красятичі Сьогодні з посиланням на Поліську РДА.

Людей, які завітали на прийом до фахівців Пенсійного фонду, цікавили питання  перерахунку пенсій у зв’язку зі зміною соціальних стандартів у грудні минулого року. При спілкуванні з місцевими жителями спеціалісти управління розповіли про умови призначення пенсій за віком та по інвалідності, перелік необхідних документів для призначення (перерахунку) пенсії, акцентували увагу на залежності розміру майбутніх пенсійних виплат від тривалості страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачено внески.

Нагадали працюючим пенсіонерам своєчасно повідомляти управління Пенсійного фонду про їх працевлаштування з метою уникнення переплат пенсійних коштів та які негативні наслідки очікуватимуть їх у зв’язку з цим. Також спеціалісти управління запропонували завчасно звертатися майбутнім пенсіонерам до управління Фонду для прискорення належного оформлення документів, необхідних для призначення пенсії. Нагадали про можливість громадян дистанційно отримувати вичерпну інформацію з питань пенсійного забезпечення від фахівців управління за телефоном “гарячої” лінії, на веб-порталі Пенсійного фонду України.