У Макарівському ліцеї провели інспекцію

3 жовтня до Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — математично-природничий ліцей” завітала директор департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Віра Рогова, яка у супроводі директора закладу Надії Українець оглянула приміщення початкової школи та окремі класи.

Повідомляє сайт МАКАРІВ СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

Зустріч з директором департаменту провели голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова, начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації Володимир Тарнавський. Також до спілкування був запрошений голова батьківського комітету Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня” районна гімназія Дмитро Романюк. Учасники зустрічі побували також в приміщенні школи-ліцею, де навчаються учні середньої, старшої ланок та початкові класи проекту “Інтелект України”, побували в приміщенні їдальні, оглянули нову вчительську кімнату, в якій триває ремонт та внутрішній дворик.

Під час зустрічі були обговорені питання будівництва приміщення  початкової школи та можливостей реконструкції старого приміщення школи, добудови актового залу в приміщенні школи-ліцею, упорядкування окремих частин “нової” школи під відпочинкову зону для учнів та інше.

Віра Рогова надала рекомендації та висловила своє бачення щодо покращення умов як для організації навчального процесу, так і дозвілля учнів у Макарівському НВК.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец