У Миронівці будуть перейменовувати вулиці

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»

Про перейменування вулиць та провулків міста Миронівки про це повідомляє Миронівка Сьогодні з посиланням на Миронівську РДА.

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», керуючись ст. 26, ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації топономічної комісії з вивчення питання перейменування вулиць міста Миронівки, Миронівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Перейменувати вулиці та провулки м. Миронівка без зміни поштових номерів житлових будинків, установ та споруд згідно додатку.

Зобов’язати суб’єктів правовідносин, що використовують у своїй діяльності адреси, застосовувати перейменовані вулиці та провулки м. Миронівка.

Оприлюднити дане рішення через засоби масової інформації та на офіційному веб-сайті Миронівської міської ради у терміни визначені чинним законодавством.

Доручити міському голові видати розпорядження про перейменування вулиць та провулків міста Миронівки згідно з додатком.

Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Шпиля О.В. та на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав та законних інтересів громадян.

 Міський голов В.М.Савенко