У Переяславі “острівець безпеки” стане ще й гарним подарунком до 1110 річниці міста

Відповідно до програми розвитку дорожнього руху та його безпеки “Нульова смертність на дорогах Київщини” Київської ОДА до кінця цього року в усіх містах області планується спорудити більше сотні “острівців безпеки”. 17 серпня немало жителів Переяслава-Хмельницького (Київська область) з ранку помітили дорожників, які працювали на одному з найжвавіших у місті переходів через центральну вул. Б. Хмельницького, що неподалік податкової інспекції.

Повідомляє сайт ПЕРЕЯСЛАВ НОВИНИ з посиланням на visnik-press.

Керівник будівельного підрозділу, що займається цим проектом, Вадим Нікітін (45 років) розповів, що саме такий “острівець безпеки” вони і взялися зробити на цьому дорожньому переході. Перший “острівець” 11 серпня було відкрито у Василькові, а зараз паралельно ведеться їх спорудження і в багатьох інших містах області.

– В усіх містах, в тому числі і вашому, за кошти обласного бюджету буде зроблено принаймні по одному, – зазначив. – І це стане пілотним проектом. Далі вже на розсуд місцевої влади, жителів міст. Якщо така система безпеки на дорогах сподобається, то на місцях можуть планувати такі ж “острівці” й на інших дорогах. Що до цього, то, звісно, ми не лише радилися з владою вашого міста, обговорювали його спорудження у цьому місці, а й завчасно розробили його проект з прив’язкою саме до цієї частини вулиці та узгодили його в усіх необхідних інстанціях.

Зазвичай на повне облаштування одного такого переходу, якщо немає ніяких форсмажорів, йде до двох тижнів. Бо, крім, власне, “острівця”, який буде посередині проїжджої частини вулиці, тут будуть встановлені нові додаткові дорожні знаки, освітлення, зроблено пологий з’їзд з тротуару на вулицю і таке інше.

Немало перехожих вже цікавилися, що це ми тут робимо? Коли ми розповідали, то відгукувалися лише позитивно. Якийсь чоловік, наприклад, сказав, що тепер хоч картоплю буде легше возити через дорогу, бо раніше йому було важко затягувати велосипед з мішком на бордюр.

Безпосереднім виконанням робіт займаються не місцеві фахівці. Як зазначив Нікітін, у зв’язку з реалізацією проекту було підібрано і фахівців різних будівельних спеціалізіцій, і все необхідне матеріальне забезпечення. Проте, коли у подальшому місцева влада захоче споруджувати інші “острівці безпеки”, то вже на свій розсуд зможе наймати і виконавців робіт. Поки що ж, як виглядає, цей об’єкт, крім всього іншого, стане ще й гарним подарунком від Київщини до Дня міста. Адже за строками його здадуть незадовго до цього свята. Відзначатиметься вже 1110 річниця.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)