У районі проходить традиційна акція «Намалюймо писанку разом»

Готуючись до відзначення одноого з найбільших християнських свят – Великодня, педагоги, соціальні працівники, митці  проводять найрізноманітніші заходи із залучення дорослих та маленьких мешканців Фастівщини до національних звичаїв і традицій, про це пише сайт Фастів Сьогодні з посиланням на Фастівську РДА.

Зокрема, Фастівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Світлана Давидова) проводиться традиційна щорічна акція «Намалюємо писанку разом!» з вихованцями дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, дітьми з сімей, які  перебувають у складних життєвих обставинах. Учасників заходів з Великодніми святами привітав очільник району – заступник голови РДА Юрій Волков.

11 та 12 квітня вже відбулись майстер-класи у ДБСТ родин Ірини та Миколи Раранчук (с.Фастівець) та Ніни Гнатюк (с.Скригалівка). Подібні заходи будуть проведені й для вихованців ще чотирьох ДБСТ, трьох прийомних сімей та інших юних мешканців району. Всього очікується, що понад 90 дітей напередодні Великодня вивчать нові для себе прийоми виготовлення крапанок, крашанок, дряпанок та дізнаються багато нового з історії, традицій, техніки розпису пасхальних яєць та правил безпечного поводження з вогнем і розтопленим воском.

Джерело: Фастів Сьогодні.

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро