У Сквирі відбувся цікавий семінар

6 липня у залі райдержадміністрації відбувся семінар на тему впровадження механізму енергосервісу та системи енергоменеджементу в бюджетній сфері, який провела директор Відокремленого підрозділу “Київський обласний експертний центр енергоефективності Людмила Русланівна Синецька.

Повідомляє сайт СКВИРА СЬОГОДНІ з посиланням на Сквирську РДА.

Участь у роботі семінару брали голова райдержадміністрації В.В. Галюк, перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Славінська, сільські голови, представники медичних закладів та спеціалісти з питань енергетичного менеджменту.

Мета проведення заходу було роз’яснення механізму укладення енергосервісних договорів для здійснення комплексної термомодернізації будівель бюджетних установ, а також нових можливостей термомодернізації ОСББ за ЕСКО-механізмом.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк наголосив, що своїм розпорядженнями від 5.05.2017 №281 та від 10.05.2017 №284 ввів до штатного розпису господарської групи відділу освіти Сквирської райдержадміністрації посаду економіста з питань енергетичного менеджменту та моніторингу енергоспоживання, а також до штатного розпису адміністративно – управлінського апарату Сквирської центральної районної лікарні та комунального закладу “Сквирський центр первинної медико – санітарної допомоги” ввів штатні одиниці з енергетичного менеджментута моніторингу енергоспоживання.

Присутні на заході ознайомились із правовими засади, зобов’язаннями Держенергоефективності та відповідальністю регіонів Київської області у 2017 році і практикою впровадження енергосервісу: перешкодами та можливостями для бізнесу та розпорядників бюджетних коштів.

Джерело: СКВИРА СЬОГОДНІ.

 ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:
Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера
Полтавські пацани рвуть мережу
Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым
Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции
Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми
Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)