У столичній області побудують фармацевтичний завод

Одна з наймасштабніших іноземних компаній уже будує новий фармацевтичний завод у селі Петрівці Києво-Святошинського району на Київщині. Будівництво відбувається за найновішими технологіями, а перший етап запуску проекту планується вже на осінь 2016 року. На даний час, обсяг своїх інвестицій компанія оцінює в 50 мільйонів доларів.

Нещодавно перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе зустрівся з генеральним директором компанії Бассемом Вааріє, аби обговорити можливості подальшої співпраці та перспективи.

«Радію, що іноземним інвесторам цікава наша область. Маємо багато планів і бажання реалізувати якнайбільше якісних перспективних проектів, які поліпшать життя населення регіону. Наша спільна діяльність – яскравий приклад того, як можна розвивати й будувати свій бізнес в Україні. Це позитивний сигнал для багатьох інвесторів, які ще сумніваються», – зазначив перший заступник голови КОДА.

За словами генерального директора компанії, новий завод додатково створить майже 1000 робочих місць, а Україна зможе користуватися ліками, вартість яких буде набагато нижче тих аналогів, що поставляються нині. Нове фармвиробництво орієнтуватиметься на рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, за якими кожна країна повинна забезпечити свій внутрішній ринок певним переліком ліків власного виготовлення за доступними цінами.

Проблеми, що виникають під час реалізації проекту, вирішуються спільно з місцевою владою. Адже реалізація перспективних інвестиційних проектів, будівництво нових підприємств може забезпечити багатьох людей робочими місцями та достойними зарплатами. Компанія вже зацікавлена співпрацювати з КОДА за інвестиційною програмою на 2016 рік.