У столиці облаштують ще 8 скверів

Вчора, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали створення ще 8 скверів у столиці, про це пише СТОЛИЧНИЙ САЙТ з посиланням на Київську міську раду.

Сім із нових зелених зон, за ініціативою заступника міського голови — секретаря Київради Володимира Прокопіва, облаштують у Голосіївському районі Києва за наступними адресами:
–  на просп. Науки, 18-а (площа 0,33 га);
–  на Стратегічному шосе, 41-а (площа 0,3 га);
–  на розі вул. Голосіївської та просп. Голосіївського (площа 0,52 га);
–  на вул. Саперно-Слобідській, 16-б (площа 0,17 га);
–  на Стратегічному шосе, 51 (площа 0,35 га);
–  на розі вул. Голосіївської та просп. Науки (площа 0,6 га);
–  на вул. Великій Китаївській, 48-а (площа 0,4 га).

“Приймаючи рішення про створення нових скверів, ми не лише дбаємо про облаштування чергових та збереження існуючих зелених зон. Місто таким чином убезпечує себе від недобросовісних забудовників чи підприємців, які тепер не зможуть всупереч волі громади, звести висотку чи поставити незаконний МАФ, на цих земельних ділянках. Адже вони мають особливий охоронюваний статус, і їхнє самовільне захоплення тягне за собою ряд великих проблем для не чистих на руку підприємців. Приміром, ділянка, якій пропонується надати статус скверу на Стратегічному шосе, 51, межує з незаконним житловим комплексом “Мозаїка”. І місцеві мешканці таким чином хочуть вберегти від нечесного забудовника хоча б цю ділянку”, – зазначає секретар Київради Володимир Прокопів.

Ще один сквер облаштують на земельній ділянці, що розташована на вул. Євгена Сверстюка у Дніпровському районі. Орієнтовна площа скверу — 1,93 га.

Джерело: СТОЛИЧНИЙ САЙТ.