У столиці продавали підроблені лікарства

Співробітники Служби безпеки України спільно з Нацполіцією припинили у столиці реалізацію підроблених ліків, анаболічних стероїдів та спортивного харчування, налагоджену через мережі спортивних клубів, про це пише Столичний Сайт з посиланням на Магнолія-ТВ.

Правоохоронці встановили, що розповсюдження небезпечних для здоров’я штучних гормонів та не сертифікованих в Україні лікарських препаратів організували троє мешканців Києва та громадянин Росії. Кур’єри залізничним транспортом ввозили фальсифікат через східний кордон України. Зловмисники маркували препарати невідомого походження етикетками виробників з країн, в яких продукція не заборонена. За попередніми оцінками, щомісячний дохід ділків становив у середньому п’ятдесят тисяч доларів США.

Під час санкціонованих обшуків у Києві та області, за місцями проживання організаторів, складів, спортивних залів столичних клубів оперативники вилучили понад сто тисяч заборонених до обігу пігулок, двадцять тисяч ампул, пакувальний матеріал для фальсифікату.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 321-1 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Джерело: Столичний Сайт