У Таращанському районі відкрили сучасний спортивний майданчик

30 вересня 2017 року в с. Лука Таращанського району відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика із синтетичним покриттям.

Повідомляє сайт ТАРАЩА СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

Сільський голова Руслан Найдич та почесні гості: виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак, депутат Таращанської районної ради Валентина Веремієнко, начальник відділу освіти та науки райдержадміністрації Тетяна Якубовська, голова районної федерації футболу Ігор Брижатий та помічник депутата Київської обласної ради Миколи Фурдичка Михайло Кривошеєв  вітали учасників та гостей свята з визначною подією в районі.

У своєму вітальному слові Юрій Шостак зазначив, що кошти на будівництво майданчика було спрямовано з районного бюджету. Він подякував всім причетним до його спорудження, у тому числі депутатам районної ради за підтримку ініціативи райдержадміністрації щодо спорудження такого спортивного об’єкту на території с. Лука. Також підкреслив важливість спорту, як одну із складових здорового способу життя та наголосив на тому, що відкриття такого чудового, сучасного майданчика надасть змогу проводити комфортні спортивні тренування та змагання. Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації побажав місцевим жителям розвитку фізичної культури, подальших успіхів і досягнень та вручив грамоти Управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації людям, які дбають за розвиток фізичної культури і спорту в районі: депутату Київської обласної ради Миколі Фурдичку та тренеру волейбольної команди «Лучанки» Олександру Віктюку.

Після привітань і поздоровлень було урочисто перерізано стрічку і офіційно відкрито майданчик для всіх охочих займатися спортом.

На завершення урочистостей на новозбудованому спортивному майданчику відбулися футбольні змагання між збірними командами місцевої школи та командами ветеранів м. Таращі, смт Рокитного та с. Лука.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТI UATOPINFO-ВСI НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жiнкa зaстряглa у вiкнi, кoли викидaлa свoї фекaлiї пiд чaс пoбaчення

Дивнi сексуaльнi прaктикизбoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец