У Василькові проаналізували стан роботи закладів освіти

19.06.2017 відбулася розширена апаратна нарада, яку провів голова Іванківської райдержадміністрації Максим Лісогор з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району, селищним та сільськими головами.

Про це пише сайт ВАСИЛЬКІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Васильківську РДА.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, зв’язку, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що розпочалися ремонтні роботи по всіх загальноосвітніх навчальних закладах Іванківського району.

В суботу відбудеться вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9-их класів та вручення атестатів про загальну середню освіту учням 11-их класів.

Начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Бірюк проінформувала, що відділ працює згідно плану роботи, ведеться підготовка заходів до дня Конституції України. Розпочався косметичний ремонт в дитячій школі мистецтв ім. М.Примаченко.
Головний лікар КЗ ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що працюють у звичайному режимі, на стаціонарному лікуванні перебуває 107 хворих.

Головний лікар КЗ ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Дмитро Онопрієнко повідомив, що медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Начальник центру надання адміністративних послуг при Іванківській райдержадміністрації Юлія Харитончук проінформувала, що з початку червня 2017 року через ЦНАП надано 609 послуг. Скарг не надходило.
Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Олександр Романенко повідомив, що за звітний період було здійснено 6 виїздів на відновлення водопостачання.
Начальник КП ІСР «ВУЖКГ» Володимир Вітер доповів, що розпочали ремонтні роботи на даху будинку по вулиці Заводській 46А.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Головач повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 2 виїзди на ліквідацію пожежі.

Заступник начальника Іванківської дільниці №8 регіону ЗАТ «АЕС Київобленерго» Анатолій Мельниченко повідомив, що аварійних відключень немає. Працюють в штатному режимі.
Начальник Іванківського ВП Вишгородського відділу ГУ НП України в Київській області Олександр Чінгузов повідомив, що за минулий тиждень було 132 звернення, з них до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 10 заяв.

Усі підприємства, установи та організації району працюють у звичному режимі.
По закінченню наради голова адміністрації найважливіші питання взяв на особистий контроль та надав відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.

Джерело: ВАСИЛЬКІВ СЬОГОДНІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *