У Вишгороді презентували Державну прикордонну службу України

12 квітня у Вишгородському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця – Державної прикордонної служби України за участі заступника начальника центру – начальника групи з добору у Київській області Окремого регіонального центру комплектування м. Києва Державної прикордонної служби України Артема Харченко, про це пише сайт Вишгород Сьогодні з посиланням на Київську ОДА.

Участь у  заході взяли 12 осіб.

Артем Харченко розповів присутнім про службу прикордонника, ознайомив з умовами прийняття до служби, вимогами до кандидатів, соціальним пакетом тощо. Детальну інформацію про специфіку служби за контрактом, умови праці, соціальні гарантії для працівників безробітні, які запрошенні на ярмарок вакансій, дізнались з друкованих інформаційних матеріалів, які надав роботодавець. Всього було запропоновано понад 100 вакансій різних напрямків.

В.о. директора Вишгородського районного центру зайнятості Оксана Чуйко наголосила на підвищенні ефективності надання послуг населенню та роботодавцям, акцентувала увагу на посиленні співпраці з роботодавцями, соціальними партнерами та наповненні бази вакансій.

Джерело: Вишгород Сьогодні