У Вишгороді продовжуються пожежі в екосистемах

Спалювання залишків сухої рослинності та сміття на власних подвір’ях може призвести до загоряння торфовищ та виникнення лісових пожеж, про це пише сайт  Вишгород Сьогодні з посиланням на ГУ ДСНС України у Київській області.

Окрім безпосередньої загрози людському здоров’ю спалювання сухої трави, стерні – неминуче призводить до того, що вогонь з полів та подвір’я перекидається на лісосмугу які з ними межують.

Так рятувальниками Вишгородського району під час вихідних та святкових днів з 06 по 09 травня було ліквідовано 12 загорянь трав»яного настилу, сміття та  одне загоряння торфу. Так, 06 травня на території Вищедубечанської сільської ради виникло загоряння торфу. На місце події було терміново направлено пожежно-рятувальні підрозділи. О 14:30 пожежу було локалізовано.

Ліквідація відбулася о 15: 30 на площі 0,5 га. До ліквідації пожежі залучалось 2 пожежно-рятувальних автомобіля, 3 мотопомпи та 12 чоловік особового складу. Ймовірно  причина пожежі – необережне поводження з вогнем місцевого населення.

Джерело:  Вишгород Сьогодні.