У Вишгороді відкрили оновлене хірургічне відділення

13 січня 2017 року відбулося урочисте відкриття оновленого стаціонарного хірургічного відділення Вишгородської центральної районної лікарні за участі народного депутата України Ярослава Москаленка, голови Київської обласної державної адмнінстрації Олександра Горгана, голови Вишгородської районної ради Ростислава Кириченка, виконуючого обов’язки голови Вишгородської районної державної адміністрації Вячеслава Савенка, Вишгородського міського голови Олексія Момота, депутатів районної та міської ради, працівників лікарні, про це пише Вишгород Сьогодні з посиланням на Вишгородську РДА.

Як розповів головний лікар Іван Клюзко, віділення відповідає усім європейським вимогам і готове працювати на повну потужність, адже обладнано сучасною медичною та побутовою технікою, зроблені комфортні санітарні кімнати та палати для пацієнтів, робоче місце медичної сестри оснащено сигналізацію, завдяки якій кожен пацієнт має змогу невідкладно викликати медичного працівника у разі потреби. Станом на сьогодні відділення працює у повному обсязі з кількістю 60 ліжко-місць, 40 з яких хірургічних та 20 травматологічних.

Іван Клюзко наголосив, що завдяки постійній підтримці народного депутата України Ярослава Москаленка, очільника області Олександра Горгана, злагодженій роботі районної ради та адміністрації лікарі мають змогу оперувати на сучасному та якісному медичному обладнанні, а Вишгородчани ˗ користуватися послугами оновленого медичного закладу та отримувати якісну медичну допомогу.

«Добре, що ми нарешті відходимо від практики, коли грошей немає, і ми робимо якусь одну особливу палату для ветеранів війни або чорнобильців, – зазначив Ярослав Москаленко. – Ми змогли відремонтувати хірургічне відділення, але залишаються ще й інші відділення, в яких також треба провести ремонт. Тому ми повинні максимально акумулювати зусилля і губернатора, і районної влади, і мої як народного депутата».

Олександр Горган зауважив, що Вишгородську ЦРЛ запропоновано Міністерству охорони здоров’я в якості багатофункціональної лікарні інтенсивного лікування другого рівня на території госпітального округу, який охоплюватиме Бородянський, Іванківський, Поліський і Вишгородський райони

Слід зазначити, що у 2016 році лікарнею було проведено капітальних ремонтів на суму майже 3 мільйони гривень, 1,5 мільйони з яких було витрачено на ремонт Димерської районної лікарні, інші кошти – на ремонт хірургічного, патологоанатомічного та інших відділень Вишгородської ЦРЛ. Також у ході урочистого відкриття гості оглянули оновлені хірургічні, травматологічні та реанімаційні палати, сестринські та процедурні приміщення.