У Вишгородському районі розпочались громадські слухання

14 лютого 2018 року у Вишгородському районі знову розпочалися громадські слухання з питань охорони громадського порядку, забезпечення прав, свобод і законних інтересів громадян.

Повідомляє сайт ВИШГОРОД СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

Згідно з затвердженим головою Вишгородської РДА графіком виїзд до Хотянівської та Новосілківської сільських рад здійснили перший заступник голови Вишгородської РДА Олександр Устименко, начальник Вишгородського відділу поліції Олександр Дудник, начальник Вишгородського районного відділу ПАТ «Київобленерго» Сергій Фороща, начальник Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Микола Нікулін, начальник Вишгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Тарасенко, начальник управління соціального захисту населення Вишгородської РДА Мідя Лі, дільничні офіцери поліції Юрій Односум та Олександр Марценюк. Участь у слуханнях також взяли сільські голови, депутатський корпус населених пунктів та громадскість.

У ході громадських слухань новопризначений начальник Вишгородського відділу поліції розповів про досвід роботи в іншому районі та плани, які збирається реалізувати на Вишгородщині. Дільничні офіцери прозвітували про стан правопорядку на території зазначених сіл. Громадяни, завдяки присутності державної влади та фахівців різних галузей, змогли отримати відповіді на актуальні питання та проконсультуватися з різних питань. Зокрема порушувалися питання щодо встановлення відеокамер у населених пунктах, підвищення та перерахунку пенсій, призначення соціальних допомог, якості надання послуг з електропостачання (питання напруги) та газопостачання, транспортних перевезень, виділення земельних ділянок учасникам АТО, звітування депутатів перед громадянами, медичної реформи та стану розкриття деяких злочинів.

У межах повноважень керівників зазначених структур громадянам надано роз’яснення та відповідні рекомендації.