У Яготинському районі проводяться громадські слухання

19 червня 2017 року відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 № 667 «Про затвердження Порядку координації головами місцевих державних адміністрацій діяльності територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та забезпечення сприяння у виконанні покладених на зазначені органи завдань» в с. Ничипорівка відбулося громадське слухання з питань охорони громадського порядку на території Ничипорівської сільської ради та проведено аналіз діяльності із забезпечення правопорядку.

Про це пише ЯГОТИН СЬОГОДНІ з посиланням на Яготинську РДА.

В зібранні взяли участь: заступник голови адміністрації А.О.Антоненко, голова Ничипорівської сільської ради В.І. Руднійчук, дільничний офіцер поліції О.В.Лях, провідний спеціаліст з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Р.М.Базіль, начальник філії «Яготинське райДУ» В.І.Шевченко, завідувач сектору з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськості А.О.Кирик, головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту та інфраструктури Т.В.Охріменко, головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та прийому громадян О.В.Лакоснік, начальник відділу прийняття рішень, призначень виплат та компенсацій УПСЗН Шкуркіна Д.І., та численні жителі сіл Ничипорівка, Трібівщина.

В обговоренні питань, що є актуальними для життєдіяльності територій і громад, як повноважні представники виступили депутати та члени виконавчих комітетів сільських рад, місцеві активісти.

Важливі акценти на початку слухань поставив заступник голови адміністрації А.О.Антоненко. Зокрема, поінформувавши про мету проведення слухань, про здійснювані заходи з реалізації державної політики в галузі захисту прав, свобод та інтересів громадян, завдання влади і правоохоронних органів  щодо забезпечення безпеки людей та територій, а головне – про  визначені пріоритети в роботі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Дільничий офіцер поліції О.В.Лях, наголосив на тому, що нинішня поліція працює за принципом  «служити і захищати», а не карати чи працювати на «показники з розкриття злочинів». Найперше, зазначив він, треба, щоб люди відчули присутність поліції і захищеність, мали довіру до полції й, зокрема, до свого дільничного офіцера. Тому яготинська поліція йде до громадян, щоб почути думку про свою діяльність, про недопрацювання й позитиви в роботі, очікування громадян, про пропозиції в роботі правоохоронців на конкретних територіях.

Зважаючи, що поліція сьогодні очікує на підтримку не лише місцевої влади, а найперше від сільських громад, А.О.Антоненко наголосив: «Ваша безпека – це ваша співучасть в охороні правопорядку у своєму селі. Тому найбільш прийнятними є створення активних громадських формувань із людей, яких у вас поважають, до них прислухаються і які можуть ефективно впливати на вирішення питань правопорядку й законності тут, на місці. Вони ж будуть першими помічниками у дільничного офіцера, а також у оперативників нашого відділення».

Під час обговорення проблемних питань були внесені пропозиції щодо покращення матеріально-технічного забезпечення групи оперативного реагування та збільшення чисельності дільничних офіцерів поліції для обслуговування території Яготинського району.

Джерело: ЯГОТИН СЬОГОДНІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *