У Яхнах вітали свою довгожительку

У селі Яхни Фастівського району представники сільської громади та родина тепло привітали з 90-річчям уродженку та одну з найстарших жительок села Оксану Оксенівну Борисюк. Завітали поважні гості із запашним короваєм на вишитому українському рушникові. Увінчали ювілярку вінком із житнього колосся, чорнобривців та калини. Народний самодіяльний аматорський колектив «Горлиця» сільського Будинку культури віншував розчулену від такої уваги іменинницю піснями про Матір та улюбленими народними піснями.

Про це повідомляє сайт ФАСТІВ СЬОГОДНІ із посиланням на сайт РДА.

Сільський голова Валентина Вахненко щиро подякувала трудівниці від усієї громади за багаторічну добросовісну працю у місцевому колгоспі та ще за нащадків – трьох гарних, працелюбних дітей (синів Віктора і Василя, доньку Оксану, народжених і вихованих у подружжі з коханим Михайлом), вісьмох внуків та чотирьох правнуків, для яких є прикладом трудівниці й берегині роду.

Отримала ювілярка вітання й від односельчанина – директора ПСП «Колос», депутата Фастівської районної ради Івана Ільченка, який дякував за життєві «уроки» любити землю, що пізнав він від старшого покоління, представницею якого є Оксана Оксенівна.

Пані Оксана розповіла про себе, своїх батьків – корінних жителів села. Зокрема, вона завдячувала родині за те, що, не маючи достатньої освіти в силу життєвих обставин, вона здобула багатий досвід спілкування з людьми та господарювання на рідній землі. І впродовж свого довгого життя ділилась знаннями з тими, кому вони були в нагоді.

До речі, не зважаючи на поважний вік, трудівниця й досі старається посильно працювати на городі, доглядати домашнє господарство, морально підтримувати своїх рідних. За все добро, зроблене для людей, у день ювілею Оксана Оксенівна почула немало слів подяки та сердечні побажання ще довгих років життя при гарному самопочутті.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)