У Згурівському районі поліцейські провели конкурс

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Безуглівській загальноосвітній школі, що у Згурівському районі, серед учнів 2-7 класів, підбито підсумки конкурсу малюнку на тему: «Безпека на дорозі – безпека життя!»,про це пише сайт  ЗГУРІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на поліцію Київської області.

Організаторами цього конкурсу виступили працівники Згурівського відділення поліції в Київській області. Діти взяли активну участь у цьому конкурсі.

Маленькі учасники дорожнього руху розказали у малюнках, що вони знають про безпеку на дорозі, а саме відобразили у своїх роботах тему безпечної та небезпечної поведінки дітей на вулицях і дорогах, неприпустимість ігор поблизу проїжджої частини, повсякденні дорожні ситуації, з якими вони зустрічаються по дорозі до школи або на прогулянці.

Активні учасники конкурсу від працівників поліції отримали заохочувальні подарунки, тематичні книги з Правил дорожнього руху «1001 та 1 поворот» та «Твоя безпека».

Наостанок зустрічі правоохоронці подякували учасникам за виконану роботу і проявлений інтерес до безпеки дітей на дорогах та ще раз наголосили на тому, що життя – безцінне, тому вкрай важливо не тільки знати Правила дорожнього руху, а й  виконувати їх.

Джерело:  ЗГУРІВКА СЬОГОДНІ.