У Згурівці провели благоустрій міста

12 квітня під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулося засідання районного штабу з організації проведення в Згурівському районі двомісячника благоустрою населених пунктів, пише ЗГУРІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на Згурівську РДА.
Основні питання, які розглядалися на засіданні, стосувалися благоустрою населених пунктів та проведення у районі 13 квітня акції «Чистий четвер».
За наслідками засідання вирішено доручити головам виконкомів сільських, селищної рад, керівникам підприємств: забезпечити проведення 13 квітня в кожному населеному пункті Згурівського району акції „Чистий четвер”; долучити до участі в акції „Чистий четвер” установи та організації, комунальні служби, а також мешканців населених пунктів, учнівську молодь, волонтерів та громадські організації (за їх згодою); до 14 квітня забезпечити побілку стовбурів дерев та бордюр в населених пунктах району. Землекористувачам, земельні ділянки, яких межують із лісосмугами вздовж автошляхів до 1 травня впорядкувати вказані лісосмуги (вирубка чагарників, прибирання гілля та очищення  від сміття).

Джерело: ЗГУРІВКА СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро