“Українські гниди”: телеканал “Інтер” потрапив у скандал через зйомки серіалу в Києві

Телеканал “Інтер” розпочав зйомки серіалу у центрі Києва, використовуючи авто з номерними знаками Російської Федерації.

Про це на Site.ua написав казкар-лірник Олександр Власюк, більше відомий під ім’ям Сашко Лірник, говорить obozrevatel.com, передає СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

За його словами, у сценах серіалу використовують автомобіль з окупованого Росією Криму. І це неприпустимо в умовах війни з “братньою країною”.

На його думку, сам факт цих зйомок “доводить імпотенцію української влади”.

“В Луганске хочется застрелиться”, – донька пропагандиста “ЛНР” (ВІДЕО)

“Не розумію лиш одного – чому ця ку*вівська компанія і ці “прости Господи” – кіношники до цих пір гуляють на свободі? У нас демократія? Але демократія не має нічого спільного із дебілізмом виконавців і імпотенцією влади. Залишилося тільки привезти в Київ труп Мотороли, виставити його в “Палаці Україна” і йти всім цим покидькам цьомати його і робити пряме включення на каналі свого партнера. Геройське СБУ ловить шпигунів і терористів по таємним резиденціям і схронам, а гниди тут у Києві працюють відкрито і роблять вигляд, що не розуміють, про що мова”, – написав Лірник.

“Викликана поліція сором’язливо порадила заклеїти номер і продовжувати зйомку. Галльоу!!!! Та якщо я начеплю фальшивий номер на автівку, то мене скрутять і машину відберуть. І це без всяких окупаційних витребеньок про “русскій Крим”. Для чого тоді ці жертви, на які йде український народ, захищаючи свою державу?” – запитує Лірник.

Обурені читачі залишили низку гнівних коментарів, розкритикувавши дії поліції в цій ситуації.