Урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України

 6 жовтня в смт. Володарка в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди осіннього призову юнаків району до лав Збройних Сил України. 
Повідомляє сайт ВОЛОДАРКА СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.
Урочисті заходи розпочалися покладанням квітів до Обеліска Слави за участю керівництва району та призовників. З напутнім словом до призовників звернулися голова райдержадміністрації С.К. Табалюк та заступник голови районної ради В.В. Мисник.
Традиційно юнаків на майбутню щасливу службу благословив Благочинний Володарського району УПЦ КП протоієрей Богдан Долинський, який подарував кожному призовнику хрестика та маленьку іконку із напутніми словами.

 

Перед присутніми виступили також районний військовий комісар О.В. Самарський та учасник АТО О.Л. Мельничук. Від благодійного фонду «Фортеця» юнаки отримали брендовані подарунки.

Від усіх матерів Володарщини до синів звернулася мама призовника Гаврилюк Тетяна. Від імені призовників осіннього призову 2017 року проголосив клятву призовників Гаврилюк Олег.

Музичним дарунком для усіх присутніх стали виступи артистів районної художньої самодіяльності та вихованців районного центру творчості дітей та юнацтва.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)