В Бориспільському районі сім’ї учасників АТО отримали подарунки

В Бориспільському районі сім’ї загиблих (померлих) учасників Антитерористичної операції отримали подарунки до весняних свят, про це пише  Ульотний Сайт  з посиланням на Київську ОДА.

Продукти від імені Київської обласної державної адміністрації та Бориспільської районної державної адміністрації вручили голова РДА Дмитро Воронін, заступник голови РДА Роман Шуменко, радник голови з питань учасників АТО Олексій Цілик та член громадської ради Євген Прокопенко.

Вони відвідали родини українських військовослужбовців, що загинули в період 2014-2016 років у зоні бойових дій на сході України, а також померли внаслідок хвороби на батьківщині. Зокрема, побували у Воронькові, Горі, Глибокому, Дударкові, Рогозові, Іванкові та Чубинському.

Дружини та родичі загиблих мали можливість поспілкуватися з представниками влади, висловити пропозиції та побажання. Керівники, у свою чергу, висловили глибокі співчуття та запевнили у всебічній підтримці з боку держави.

«Кожна сім’я учасника АТО, воїна, патріота, Героя України, потребує постійної уваги, соціального та психологічного захисту. Життя — це найдорожче, що є в людини. Ми схиляємо голови перед кожним українським солдатом за мир та спокій на рідній землі», — зауважив Дмитро Воронін.

Джерело:  Ульотний Сайт.

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро