В Києві говоритимуть про важливе

Запрошуємо вас на чергове засідання Антикорупційної ради при Київському міському голові, яке відбудеться у понеділок, 21 листопада в приміщенні КМДА. На засіданні під головуванням мера столиці будуть розглянуті наступні теми:

1)      Механізми подолання корупції в паркувальній сфері столиці.

Учасники засідання обговорюватимуть умови для введення в дію деталізованої системи моніторингу і оприлюднення надходжень від паркування в столиці, а також впровадження автоматизованої системи контролю паркувального простору міста Києва.

2)      Нові правила проведення інвестиційних конкурсів в столиці.

Експерти презентуватимуть свої пропозиції по запровадженню прозорих та відкритих процедур та правил інвестиційних конкурсів.

3)      Запобігання корупційних ризиків у сфері благоустрою столиці.

Члени Антикорупційної ради піднімуть питання незаконності та корупційності існуючої практики видачі контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА.

Початок об 11:00

Місце проведення: приміщення Київської міської ради, вул. Хрещатик 36 (каб. 514).

Акредитація представників ЗМІ за телефоном: (044) 202-74-26 або за адресою електронної пошти uizdpi@gmail.com (Управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації КМДА).