В Макарівському районі пройшла зустріч з добровольцями АТО

У зв’язку з відзначенням Дня добровольця, 18 березня в Макарівському районному Будинку культури пройшла зустріч з добровольцями Макарівщини. До районного закладу культури прибули учасники АТО разом з головами сіл та селищ району: Макарова, Кодри, Червоної Слободи, Яблунівки, Бишева, Липівки, Людвинівки, Мотижина, Борівки, Соснівки та інших населених пунктів, про це пише сайт Макарів Сьогодні з посиланням на Київську ОДА.

Волонтери районного центру допомоги військовим на чолі з координатором центру О. Герасименко радо зустріли, підготувавши в залі Будинку культури невимушену атмосферу з домашньою випічкою та солодощами. А волонтер, організатор Всеукраїнської акції “Велика Українська хода” К. Валевська прикрасила зал прапорами єдності, привезеними з усіх куточків України та військових з’єднань і батальйонів.

Захід розпочався з перегляду тематичного документального фільму, після чого добровольці приймали вітання від виконуючого обов’язки військового комісара Макарівського районного військового комісаріату С. Єфрємова, який спільно з О. Герасименко вручив їм нагрудні відзнаки “Доброволець. Від народу України з вдячністю”.

З музичними вітаннями виступили ансамблі скрипалів та бандуристів Макарівської дитячої школи мистецтв, студентки КВНЗ КОР “Макарівський медичний коледж” А. Пальченко та І. Макарова, вокально-інструментальний колектив “Мальви”, поет і композитор В. Хоменко, учасники фольклорно-етнографічного гуртка “Дивокрай” районного центру творчості дітей та юнацтва ім. Д. Туптала та вокально-хореографічної студії “Крок до зірок”.

Також слова вдячності та побажання миру, здоров’я, любові, благополуччя учасникам АТО сказали директор Макарівського районного історико-краєзнавчого музею В. Гедз та священник парафії Святого пророка Іллі Української греко-католицької церкви Є. Чернюк.

Звісно ж на заході вітали і волонтерів — добровільних помічників, завдяки яким, починаючи з 2014 року, військові з Макарівщини постійно отримували і отримують необхідну допомогу, як військову амуніцію, так і продукти харчування, медикаменти, речі особистої гігієни, одяг та необхідні пристрої, приладдя, матеріали для укріплення бліндажів, а також особливі подарунки — листи, малюнки і обереги написані, намальовані та зроблені дитячими руками з енергією добра та захисту.

Присутні на зустрічі мали можливість оглянути виставку творчих робіт вихованців Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д. Туптала.

Джерело:  Макарів Сьогодні