В Обухівському районі відбулися змагання команд добровільної пожежної охорони

Підприємства енергетичної галузі відрізняються складністю технологічного процесу виробництва електроенергії та різноманітністю у безпековому плані. Тому на таких підприємствах, при організації виробництва, на першому місці стоїть питання забезпечення промислової, техногенно-екологічної та пожежної безпеки, охорони праці та цивільного захисту персоналу.

Пише сайт ОБУХІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Київську ОДА.

Питання забезпечення протипожежної безпеки на теплових електростанціях постійно перебувають в центрі уваги керівництва акціонерного товариства «Центренерго».

Зокрема, щорічно організовуються та проводяться змагання команд добровільної пожежної охорони підприємств, що входять до складу ПАТ «Центренерго», з елементами пожежно-прикладного спорту.

15 червня такі змагання приймала у себе Трипільська ТЕС у місті Українка. Особливістю цих змагань було те, що вони відбувалися на щойно збудованому тренувальному містечку для добровільної пожежної охорони підприємства.

Потреба у створенні такого тренувального містечка настала давно. Втілення ж ця ідея отримала завдяки ініціативі директора Трипільської ТЕС – Кравця Петра та наполегливій роботі і ентузіазму всього колективу підприємства. Варто відзначити, що тренувальне містечко такого рівня єдине як в ПАТ «Центренерго» так і в Обухівському районі.

Участь у змаганнях прийняли команди Вуглегірської ТЕС (місто Світлодарськ Донецької області), Зміївської ТЕС (с.Слобожанське Харківської області), Трипільської ТЕС (м.Українка Київської області) та Відокремленого підприємства «Ременерго» (м.Черкаси).

Змагання складалися із двох основних етапів. Перший етап, під час якого було перевірено теоретичні знання команд, відбувся 14 червня 2017 року. Другий етап показав високий рівень практичних навичок команд у боротьбі із вогняною стихією та володінні пожежно-технічними засобами.

Високий рівень матеріально-технічного та методичного забезпечення змагань дав можливість повною мірою відчути всю динаміку і напруженість боротьби із вогнем. Колектив підприємства гарячими оплесками підтримував не тільки команду підприємства але і команди гостей.

За підсумками двох етапів змагань перше місце зайняла команда Трипільської ТЕС, друге місце посіла команда Зміївської ТЕС, третє та четверте місця посіли команди, відповідно Вуглегірської ТЕС та ВП «Ременерго».

Джерело: ОБУХІВ СЬОГОДНІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *