В Обухові відбувся флешмоб

Флешмоб (flash — спалах; мить; mob — натовп, перекладається як «спалах натовпу» або як «миттєвий натовп») — це заздалегідь спланована масова акція, в якій велика група людей (моббери) раптово з’являється в громадському місці та виконують раніше обумовлені завдання, про це повідомляє Обухів Сьогодні з посиланням на Обухівську РДА.

20 квітня 2017 року, біля Будинку культури смт Козин, зазвучала музика – розпочався танцювальний флешмоб «На варті порядку». Три установи (вихованці хореографічного гуртка «Зебра» Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва (керівник (Васильчук І.О.), учні Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та працівники відділу поліції ГУНП Обухівського району в Київській області) об’єдналися, щоб провести правовиховний профілактичний захід у незвичному форматі.

Найперше було «Пограбування» будинку культури «грабіжниками», яке зупинили працівники поліції. Далі відбулось, щось зовсім не звичне. До них з різних сторін, по черзі почали приєднуватись учні та всі разом виконували захоплюючу танцювальну постановку. Це було весело, цікаво та пізнавально не лише для учасників флешмобу, а й для присутніх на заході та перехожих, які зупинялися, щоб сфотографувати та зняти відео.

Своєю участю у заході, діти продемонстрували, яким буде майбутнє нашого суспільства, де громадяни не чинитимуть правопорушень, керуватимуться правилами безпеки та поважатимуть закони країни.

Варто відмітити, що такі зустрічі важливі як для патрульної поліції, так і для підлітків, які завжди із захопленням реагують на поліцейських, ставлять багато різних запитань, цікавляться їх роботою.

Джерело: Обухів Сьогодні.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро