В оздоровчому закладі «Зоряний» відбулось закриття зміни

За участю заступника голови Київської облдержадміністрації Андрія Янченка відбулося урочисте закриття зміни в оздоровчому закладі «Зоряний», що в с. Карапиші Миронівського району.

Нагадаємо про те, що під час другої зміни в закладі відпочивали та проходили психологічну реабілітацію діти шкільного віку від 7 до 17 років, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, із зони проведення антитерористичної операції з Луганської області.

Відпочивальники, які приїхали з території ведення військових дій, відкрили для себе Київщину з її культурою, традиціями та звичаями. На дітей чекали не лише розважальна і творча програма, але й психолого-реабілітаційна методика відпочинку та реабілітації.

Так, діти відвідали Київський планетарій, провели традиційне українське свято – Андріївські вечорниці, за допомогою волонтерів навчилися малювати акварельними фарбами та намалювали вітальні листівки для послів різних країн в Україні, побували на оглядовій екскурсії в Києві, в Білій Церкві, де відвідали театр імені Саксаганського та відомий на всю Україну державний дендрологічний парк «Олександрія», побували у м. Богуславі на ткацькій майстерні та на місцевій кінній фермі, де мали змогу покататися верхи на конях, та отримали подарунки-миколайчики.