В Переяславі-Хмельницькому відбудуться 11-ті змагання з тріатлону

Третього червня цього року, знову, в 11-ий раз, місто Переяслав-Хмельницький запрошує тих, кому тріатлон «Слов’янська Хвиля – 2017» є здоровим способом життя, пише ПЕРЕЯСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на Переяслав-Хмельницьку міську раду.

Захоплення спортом, прагнення до здорового способу життя – найважливіші складові життя людини, яке об’єднує любителів тріатлону.

В 2007 році команда однодумців провела перше змагання «Слов’янська Хвиля» в славному нашому рідному місті Переяславі-Хмельницькому, що на Київщині. Напевно тоді ми ще не підозрювали, що вони стануть традиційними і виростуть як кількісно, так і якісно.

Два дні «Слов’янської Хвилі – 2017» – це не просто змагання! Це чудова можливість стати учасником, або гостем великого спортивного свята, поділитися перемогами, поспілкуватися у дружній і невимушеній обстановці, подолати відстань і стати ще сильнішим, заслужено отримати титул «Хвилянина», підтримати близьких і друзів.

Команда організаторів буде продовжувати підвищувати рівень якості змагань, підносити вам сюрпризи і робити приємні подарунки.

Джерело:  ПЕРЕЯСЛАВ СЬОГОДНІ.