В школах Обухівщини відбувся відкритий урок спорту

Подорож школами Київської області з метою проведення уроків в школах для популяризації спорту та здорового способу життя серед школяриків, набирає нових обертів. Цього разу відкриті спортивні уроки «Ти зможеш, якщо зміг я» провели в школах міста Обухів та у Обухівського району.

Повідомляє сайт ОБУХІВ СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації та Денис Мірзоєв, директор комунального закладу «Спорт для всіх» відвідали Жуківецьку загально-освітню школу І-ІІ ступенів імені Петра Білика (село Жуківці) та Обухівську загально-освітню школу І-ІІІ ступенів №1 (місто Оухів).

Проводити відкритий спортивний урок в школах допомагали директори навчальних закладів, вчителі фізичної культури, представники влади та, звичайно, наші чарівні дітки – славне майбутнє нації. Це директор Жуківської школи з вчителем фізичної культури Валерієм Пасічним, директор Обухівської школи Світлана Андрійчук та вчитель фізичної культури Олег Коломієць, начальник управління освіти Обухов Марина Мигаль і Сергій Савченко, начальник відділу спорту Обухівської РДА.

Програма заходу як спортивне свято

Отже, програма святкового спортивно-масового заходу включала в себе спортивну та інформаційну частини. Спочатку тренери з дітками провели розминку та різноманітні естафети. До руханки на радість малюкам долучалися Сергій Тимофєєв та Денис Мірзоєв.

Після спорту для всіх Сергій Тимофєєв провів вікторину для дітей, що  відбулася у дружній та веселій атмосфері. Під час спортивної вікторини дітки жваво брали участь в дискусії і наввипередки відповідали на питання. Сергій Тимофєєв розповідав зацікавленій дітворі не тільки про спортивний рух, а й про принципи роботи Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, про переваги роботи на державній службі. А по закінченню діалогу запросив малечу після здобуття відповідної освіти до роботи в галузі фізичної культури і спорту на благо нашої рідної Батьківщини.

Вибір професії – майбутнє в нас є

Вибір професії – ще одне цікаве соцопитування після вікторини провели гості разом з дітками. І висновок щодо майбутнього нації маємо наступний. На питання Сергія Олександровича про бажання очолити країну відразу віднайшлося пів класу президентів. Були, звичайно й представники класичних професій – лікарі та вчителі. І вже не буде банерів, що країні не вистачає баскетболістів, бо ось вони, зростають на Обухівщині разом з футболістами і тенісистами. Також не буде проблеми в цьому краї з поліцейськими, дільничними, художниками, дизайнерами. Але ніхто не хоче бути трактористом. Що не так?

Пам’ятаємо героїв неВійни…

У всіх закладах віддають шану сучасним Героям українсько-російської війни, що вже три роки точиться на сході нашої України. На кожній школі, на жаль, висять меморіальні дошки полеглим на полі бою, які навчалися в цих закладах.

Кирило Забєлін. Героїчно загинув в бою з розвідувально-диверсійною групою ворога 15 червня 2015 року на Луганщині. В’ячеслав Єфіменко, випускник 1994 року теж Обухівської школи. Захищаючи територіальну цілісність України віжд російського агресора та його найманців, загинув 30 січня 2015 року під час танкового бою під Дебальцевим.

To be continued…

Урочистим закриттям завершився відкритий спортивний урок у кожному з трьох закладів. І, звичайно, врученням подарунків – спортінвентарю для школи та особистих дарунків для малечі, які сприймали їх з вдячними вигуками та палаючими від радощів очима.