В Святошинському районі обговорили важливі питання

26 квітня 2017 року в Святошинській РДА пройшло щотижневе засідання оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період. Засідання провів в.о. голови Святошинської РДА Сергій Пилипчук, пише СВЯТОШИНО СЬОГОДНІ з посиланням на Святошинську РДА.

Засідання штабу розпочалося з розгляду стану виконання протокольних доручень, які були надані на минулому тижні.

Далі були обговорені питання стану функціонування ліфтового господарства та виконання робіт з прибирання закріплених територій.

Детальна увага була приділена питанням підписання актів приймання-передачі безгосподарчих об’єктів теплоенергетики та прийняття їх у володіння та користування ПАТ «Київенерго».

Також були розглянути питання закриття контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою та проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів.

Окремо були розглянуті питання щодо вжитих заходи за результатами проведеного технічного обстеження огороджувальних металевих конструкцій віконних і дверних отворів та інших конструкцій (перил, огороджень, тощо); дитячих та спортивних майданчиків; спортивних залів, навісних конструкцій в дитячих садочках, елементів дитячих майданчиків.

Також був заслуханий звіт щодо складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою та за несвоєчасне прибирання балансоутримувачем закріплених територій.

Питанням контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до КБУ «Контактний центр міста Києва» (15-51), та аналізу якості їх виконання також була приділена належна увага.

Крім того, під час засідання оперативного штабу були розглянуті питання підготовки заходів із відзначення Дня пам’яті і примирення та 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Також були обговорені питання щодо встановлення Державного Прапора України на будівлях та спорудах у ці дні.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро