Відбулась виїзна нарада в Яготинській ЦРЛ

Перший заступник голови адміністрації Рудніцька О.І., заступник голови районної ради Усенко О.П., виконувач обов’язків начальника фінансового відділу районної ради Барсук О.І. взяли участь у виїзній нараді в Яготинській центральній лікарні. Нарада розпочалася в кабінеті головного лікаря Шулли І.Т. в присутності заступників лікаря та завідуючих окремих відділів. Основне питання обговорене у ході заходу – підготовка до осінньо-зимового періоду. Головний лікар доповів про стан проведення підготовчих робіт по забезпеченні каналізаційного, теплового господарств та водопостачання. Звернув увагу присутніх на проведення поточних ремонтів окремих відділень. Учасники наради взяли активну участь в обговоренні проблеми, що стосується підготовки до осінньо-зимового періоду.

Повідомляє сайт ЯГОТИН СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Підсумовуючи нараду перший заступник голови РДА акцентувала увагу на активізації роботи, так як певна сума коштів вже виділена на проведення цих робіт: в першу чергу необхідно провести ремонтні роботи опалювальної системи та каналізаційного господарства.

Було досягнуто домовленості про проведення щотижневих нарад в Яготинській ЦРЛ по питанню проходження ремонтних робіт згідно плану, який узгоджено сьогодні.