Відбулися змагання з волейболу у Василькові

Зональні змагання першості Васильківського району з волейболу серед юнаків
15 лютого 2017 року відбулися зональні змагання першості Васильківського району з волейболу серед юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл за програмою ХХ спортивних ігор школярів. У змаганнях взяли участь команди 19 загальноосвітніх шкіл району (понад 190 учнів) про це пише Васильків Сьогодні з посиланням на Васильківська РДА у facebook.

Цьогорічну першість організували та провели відділ освіти Васильківської райдержадміністрації (начальник відділу Гейко І.М.) та районна дитячо – юнацька спортивна школа (директор Нехта В.В.). Змагання загальноосвітніх шкіл пройшли в шести територіальних зонах: Глевахівській, Гребінківській, Калинівській, Ковалівській, Кожухівській та Путрівській.
В результаті гострої напруженої боротьби, що точилася в спортивних залах загальноосвітніх шкіл, виявилися переможці, які в своїх зонах вибороли перші місця. Турнірні таблиці зональних змагань мають такий вигляд:
Глевахівська зона:
1 місце – Іванковичівський НВК;
2 місце – Крушинська ЗОШ;
3 місце – Глевахівська ЗОШ;
4 місце – Мархалівський НВК.
Гребінківська зона:
1 місце – Лосятинська ЗОШ;
2 місце – Гребінківська ЗОШ;
3 місце – Дослідницька ЗОШ;
4 місце – Саливінківська ЗОШ;
5 місце – Гребінківська гімназія.
Калинівська зона:
1 місце – Калинівська ЗОШ №2;
2 місце – Калинівська ЗОШ №1.
Ковалівська зона:
1 місце – НВК «Ковалівська гімназія»
2 місце – Устимівська ЗОШ.
Кожухівська зона:
1 місце – Данилівська ЗОШ;
2 місце – Кожухівська ЗОШ.
Путрівська ЗОШ:
1 місце – Путрівський НВК;
2 місце – Плесецька ЗОШ;
3 місце – Барахтівський НВК;
4 місце – Здорівська ЗОШ.
Отже, до фіналу, який відбудеться 22 лютого 2017 року в спортивному залі Путрівського НВК, прибудуть команди-переможці зональних змагань: Путрівський НВК, Іванковичівський НВК, Данилівська ЗОШ, Калинівська ЗОШ №2, Лосятинська ЗОШ та НВК «Ковалівська гімназія», що і розіграють місця з першого по шосте.