Відбулось засідання Центру допомоги воїнам АТО у Яготині

В Яготині відбулося засідання Центру допомоги воїнам АТО та їх родинам. Особливу увагу акцентували на питанні тісної співпраці між Яготинською РДА, міською радою, ГО «Асоціація учасників АТО» та волонтерами Яготинщини на благо мобілізованих.

У порядку денному обговорили питання оздоровлення учасників АТО. За словами першого заступника голови Яготинської райдержадміністрації Ольги Рудніцької, на сьогоднішній день всього 6 воїнів пройшли курс оздоровлення та ще 3 виявило таке бажання. Основними причинами є питання побутового характеру.

В ході засідання зазначили, що 76 осіб отримали дозвіл на відведення земельних ділянок під забудову в межах міста в «Північному» районі. Також в Яготинському районі наявно більше 300 земельних ділянок під садівництво. А от питання виділення земельних ділянок під особисте селянське господарство потребує вирішення на вищому рівні.

З 26 чоловік, які перебувають на обліку у Яготинському районному центрі зайнятості, працевлаштовано лише 3. Питання перекваліфікації учасників АТО за рахунок коштів управління соціального захисту населення на даний момент не може бути вирішено у зв’язку з тим, що рахунки управління заблоковано через відкрите судове провадження.

Також в районі триває підготовка до святкових заходів для дітей воїнів АТО, зокрема підготовлено запрошення на Новорічну ялинку до Києва, підготовлено розважальні програми для дітей, закуплено більшу частину новорічних подарунків.