Відзначали День села Пилипче та День незалежності України

24 серпня 2017 року в селі Пилипче святкували потрійне свято, а саме одну з найважливіших дат країни – це день отримання незалежності держави України, день Прапора та День села.

Про це повідомляє сайт БАРИШІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Свято розпочалося із служби в церкві святої Ірини за мир в Україні. Далі бібліотекар с. Пилипче проводила конкурс малюнка на асфальті та папері «Я люблю своє село» з подальшою ї х виставкою. Також проводилося караоке, де брали участь всі бажаючі та конкурс на найкращого читця, де зачитувалися патріотичні вірші про Україну.

Ближче до вечора розпочалася урочиста частина, яку розпочали ведучі. Відкрив свято сільський голова Мірошніченко А.В. Державним Гімном України. Після відкриття свята привітав усіх присутніх зі святом, побажав усього найкращого та мирного неба над головою. Після привітання прозвітувався жителям про пророблену роботу сільської ради за 2017 рік.

Далі ведучі надали слово запрошеним гостям, а саме заступнику голови Березанської сільської ради Хрулю Руслану Федоровичу, який привітав усіх присутніх зі святом побажав всього найкращого і мирного неба. Також відзначив роботу сільського голови на місці і вручив йому подяку за вагомий внесок у розвиток села та високий професіоналізм та вручив цінний подарунок –  телевізор.

Після привітання слово надали знову сільському голові, який вручив подяки  та символічні подарунки мешканцям села, а саме найстаршому жителю села – Кисляку Степану Івановичу, наймолодшому жителю села – Костюку Віталію Олександровичу, подружжю, яке прожило в подружжі 50 років – Булах Валентині Іванівні та Булах Олексію Миколайовичу та відзначив діючу пожежну бригаду, яка в разі пожежі виїжджають на виїзди.

Продовжився концерт виконанням патріотичних пісень та читанням віршів. Хвилиною мовчання згадали всіх загиблих у Другій світовій війні, інтернаціональній та війні на території інших держав, воїнів АТО.

Після закінчення концерту слово передали запрошеному дуету з міста Яготин – Віктору та Вікторії, які продовжили радувати присутніх живою музикою.

На святі продавались запашні шашлики, роздавалася безкоштовна смачна козацька каша, працювали торгові точки. Кошти на проведення заходу виділяли приватний підприємець Гарбуз Т.А., приватний підприємець Пащук Т.М., голова СТОВ «Пилипчанське» Костюк А.В., сільська рада, приватний підприємець Тимощук М.Г., приватний підприємець Куцоконь В.В.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)