Вишгородщина привітала своїх ветеранів

3 березня 2017 року відбулися заходи присвячені 30-річчю від дня заснування Вишгородської районної організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил, про це пише сайт Вишгород Сьогодні з посиланням на Київську ОДА.

У великій залі адмінбудівлі зібралися керівники району та міста, голови первинних ветеранських організацій, голови місцевих рад району, почесні громадяни  та видатні особистості Вишгородщини, серед яких і Герой України Семен Поташник.  Не залишили без уваги районну організацію ветеранів і депутати обласної ради Андрій Пещерін, Роман Буковський та голова обласної ради ветеранів Микола Томашов, а також народний депутат України Ярослав Москаленко.

Захід відкрила голова Вишгородської районної організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил Таміла Орел.

Виконуючий обов’язки голови Вишгородської районної державної адміністрації В’ячеслав Савенок привітав усіх, хто стояв у витоків створення районної ветеранської організації, та зазначив, що ці люди є підґрунтям історичної пам’яті та національної гордості.

Від обласної ради ветеранів, керівництва району та міста ветеранам було вручено почесні грамоти, подяки, пам’ятні подарунки та квіти. Також між Вишгородською районною державною адміністрацією, Вишгородською районною радою, міською радою  та районною радою  ветеранів був підписаний меморандум про співпрацю, метою якого є  всебічний захист законних прав та соціальних інтересів ветеранів війни, праці, військової служби та інших силових структур, а також дітей війни та громадян похилого віку району.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять шахтарів, які трагічно загинули внаслідок аварії, що сталася 02 березня 2017 року на відокремленому підрозділі «Шахта «Степова» державного підприємства «Львіввугілля». Схилили голови і в пам’ять про тих ветеранів, які вже пішли з життя.

Джерело: Вишгород Сьогодні