Всеукраїнські змагання з лижоролерів: уперше в Білій Церкві

05-06 серпня в Білій Церкві вперше відбулися Всеукраїнські змагання з лижоролерів, відкритий чемпіонат Київської області з лижоролерів серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів 2000-2004 р.н. з різних міст України. Варто відмітити, що лижоролери – це лижі на роликах, які призначені для тренування спортсменів-лижників на дорогах із твердим покриттям у літній період.

Про це повідомляє сайт БІЛА ЦЕРКВА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

Організаторами цього спортивного дійства виступили: Міністерство молоді та спорту України, управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Федерація лижного спорту України.

За дорученням міського голови Геннадія Дикого учасників змагань привітав його радник Микола Антонюк:

«Приємно бачити в Білій Церкві спортсменів з різних міст України. Це молодий вид спорту, який має на сьогодні певну популярність, і ми хочемо, аби в Білій Церкві він був ще більш поширеними. І саме сьогоднішні перегони, ваша участь у них, ваші вміння стануть саме тим кроком, які зроблять ці змагання більш відомими не тільки серед молоді, але й серед інших вікових груп населення. Тож бажаю, аби ви досягли найвищих висот, і щоб Біла Церква всіляко посприяла в їх досягненні. Нехай переможе найсильніший!».

Право підняти державний прапор надали провідним спортсменам, які взяли участь у змаганнях: Дар’ї Рубцовій – члену збірної юнацької команди України, учасниці Європейського олімпійського фестивалю (м.Суми) та Іллі Єрмолаєву – члену  збірної юнацької команди України, призеру Чемпіонату України (м.Біла Церква).

У заході взяли участь почесні гості та члени організаційного комітету даних змагань: Президент Федерації лижного спорту України, голова технічного комітету з лижних гонок Володимир Нечаєв, директор Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту, Заслужений працівник фізичної культури та спорту, заслужений тренер України Володимир Балясніков, головний суддя змагань – Микола Фастовець.

Під час першого дня змагань спортсмени долали дистанцію 350м, під час другого – 4, 8 та 10км.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами Федерації лижного спорту України та організаторів даного спортивного дійства.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)