Яготинщина поповниться ще одним об’єктом природно-заповідного фонду

Яготинщина поповниться ще одним об’єктом природно-заповідного фонду – місцевого значення «Телепень», що знаходиться в межах Лемешівської сільської ради, Яготинського району.

Повідомляє сайт ЯГОТИН СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Телепень»  оголошена рішенням сьомого скликання Київської обласної ради від 22.06.2017 № 345-15-VII «Про оголошення ново виявлених територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на території Київської області», та офіційне вручення охоронного зобов’язання відбулось, 4 жовтня, в малому залі Яготинської райдержадміністрації. Так, головний спеціаліст відділу екомережі та екосистем департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації О.В.Буцал офіційно передала виконувачу обов’язків голови адміністрації О.І.Рудніцькій документи на об’єкт природно-заповідного фонду – місцевого значення «Телепень».

Пам’ятка природи входить до складу природно-заповідного фонду України і охороняється як національне надбання, щодо якого встановлюється особливий режим охорони, відтворення і використання.

Пам’ятка природи являє собою штучно створений курган у природній екосистемі якого добре зберігся первинний лучний покрив лучних степів за участю раритетних видів флори України.

Пам’ятка природи загальною площею 2,3 га знаходиться на території Лемешівської сільської ради Яготинського району Київської області, що оголошена з метою охорони та збереження рідкісних степових видів, зокрема, астрагалу шерстистоквіткового, шафрану сітчастого, ковили волосистої, гіацинтику блідого, проліску дволистого.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)