Яготинському парку бути

Минулої, п’ятниці, 31 березня, в приміщені міської ради відбулось підписання Угоди про співпрацю між комунальним підприємством Яготинської міської ради «Комунальник» в особі керівника Андрія Стріхи та Державного  підприємства «Переяслав – Хмельницьке лісове господарство», яке очолює директор Валентин Рудницький, про це пише сайт Яготин Сьогодні з посиланням на Яготинську РДА.

Підписання даної Угоди надасть можливість в майбутньому укласти довгостроковий тимчасовий договір на користування лісами (на 49 років) щодо лісової ділянки загальною площею 9,3 га, яка знаходиться в межах міста Яготин.

В даному заході взяли участь народний депутат України Сергій Міщенко, перший заступник голови адміністрації Ольга Рудніцька, голова Яготинської районної ради Віктор Грицай, голова Яготинської міської ради Наталія Дзюба, представники депутатських корпусів районної та міської рад, громадськість міста.

«Як на мене досить цікава ситуація склалася, щодо того, що в межах Яготинського району знаходиться ліс, який належить Переяслав-Хмельницькому лісовому господарству» – заявив народний депутат України Сергій Міщенко.

На сьогодні всі гілки влади зацікавлені в тому, щоб передати даний ліс (чи як називають його яготинці, парк) в користування яготинській громаді. Адже всі ми прагнемо того, щоб даний парк став окрасою нашого мальовничого містечка, а не навпаки нагадував нам захаращений чагарниками ліс  – підкреслила Ольга Рудніцька.

Тепер все залежить від того наскільки громада готова підтримати ініціативу в розбудові паркової зони…

Міський голова Н.М.Дзюба закликали всіх присутніх та представників їхніх підприємств, установ, організацій, взяти безпосередню участь в загальноміській толоці, яка запланована на 8 квітня.

Джерело: Яготин Сьогодні.

Читайте также:
57-летняя модель удивила своими формами
Правила здорового похудение без диет
Назван самый сексуальный холостяк Земли
Самые страшные места в мире
Как заработать миллион, весьма необычные способы