Які подарунки отримали леви київського зоопарку на День народження

У київському зоопарку леви відзначили свій День народження. До столиці їх ще зовсім маленькими кошенятами вісім років тому привезли з Калінінграда, пише 24 Канал, передає СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

У прайді київського зоопарку чотири лева. Найвгодованішою виглядає кішка Христина. Попри звичні закони природи головою прайду стала вона, а не лев. Натомість зараз “цар звірів” і сам почав проявляти характер і претендувати на головуючу роль.

До Дня народження, щоб створити хижакам святковий настрій, працівники звіринця підготували справжні рольові ігри. На спеціальній платформі, яка розхитується, закріпили корм. Щоб дістати свій шмат м’яса, леви мали добре балансувати.

Проте, святковий раціон левів нічим не відрізняється від буденного. Кожен отримує по п’ять кілограмів яловичини. Та, щоб ускладнити завдання, працівники підготували псевдоприманки із послідом копитних. Цей запах мав збити хижаків з пантелику.

Коли конструкцію тестували, найвправнішим виявився лев Геркулес. Та на День народження в зоопарку організували другий раунд, в якому переможець вже був інший. Христина в кілька кроків скинула колоду з конструкції і дістала свій подарунковий шмат м’яса. Геркулес знову залишився на другому місці.