Є новий рекорд України

Вітаємо Владислава Малихіна, студента ІІ курсу Броварського вищого училища фізичної культури, який побив національний юніорський рекорд України зі стрибків з жердиною. Попереднє досягнення він перевершив відразу на 15 сантиметрів, подолавши у польському місті Жари висоту 5,70 м (27 травня), про це пише сайт БРОВАРИ СЬОГОДНІ з посиланням на Київську ОДА.

«Slusarski Memorial», таку назву носить міжнародний турнір зі стрибків з жердиною, який завершився для Владислава Малихіна не лише рекордом, а ще й перемогою і виконанням кваліфікаційного нормативу для участі у чемпіонаті світу у  Лондоні (4-13 серпня 2017 р). Крім того, результат 5м70см наразі входить до вісімки найкращих цього сезону у світі. Владислав виконав також норматив майстра спорту міжнародного класу.

Попередній рекорд України U20– 5,55 метрів – повторювали кілька разів. Спочатку Сергій Бубка двічі долав цю висоту у 1982 році. У 1987-му це зробив Роман Барабашов. А 2002-го 5,55 підкорилися ще двом юніорам – Максиму Мазурику й Владиславу Ревенку (БВУФК ).

Тож побажаємо Владиславу подальших спортивних досягнень у цьому надскладному виді легкоатлетичної програми.

Джерело:  БРОВАРИ СЬОГОДНІ.