Юрій Крикунов: “Ми готові відкрити готель для літніх людей”

У Києві на базі геріатричного пансіонату планують відкрити спеціальний комунальний «готель» для літніх людей, де кияни зможуть тимчасово розташувати своїх рідних чи близьких, які потребують особливого догляду. Кімнати у «готелі» призначені як для однієї особи, так і для сімейної пари. Є можливість самостійно готувати на окремо виділеній кухні. Всі, хто перебуває в «готелі» можуть користуватися будь-якими послугами пансіонату.

«Сам геріатричний пансіонат – це стаціонарна соціально-медична установа, розрахована на 252 ліжко-місця. Підопічні пансіонату забезпечуються одягом, взуттям, постільною білизною. Для мешканців організовано чотириразове харчування, у тому числі й дієтичне. В кожному житловому корпусі установи розташована медична частина, що дозволяє надавати цілодобове медичне обслуговування. У пансіонаті працюють кабінети ЛФК, стоматологічний, фізіотерапевтичний, кабінет масажу, функціональної діагностики, кабінет спелеотерапії, аптека. В кожній кімнаті є кнопка виклику чергового медперсоналу», – розповідає депутат фракції «Солідарність» Юрій Крикунов. Для самотніх людей проживання у пансіонаті безкоштовне.

Пансіонат розташований у парковій зоні та має два корпуси. Адреса установи: Бударіна, 11. За детальною інформацією слід звертатися за телефоном: 451-30-72