Юрій Крикунов: Ми розпочали розробку програми розвитку паліативної допомоги

У Департаменті соціальної політики, 11 травня, відбулось засідання підготовчої групи Київради з розробки проекту Програми розвитку паліативної допомоги у місті Києві.
Порядок денний включав загальні питання, що стосувались даної проблематики. Зокрема: про стан забезпечення паліативною допомогою жителів столиці та про відкриття міського Центру паліативної допомоги дітям.

Спільно з учасниками підготовчої групи було прийнято рішення створити 2 підгрупи, кожна з яких буде займатись конкретним аспектом в підготовці проекту: медичного спрямування та організаційного.

«Впродовж місяця будуть напрацьовані матеріали Програми для винесення їх на засідання постійної комісії Київради», – зазначив голова підготовчої групи Юрій Крикунов.

Як повідомлялось раніше, 15 березня 2017 року, на засіданні постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту, було прийнято рішення створити підготовчу групу з розробки проекту Програми розвитку паліативної допомоги у місті Києві, яку очолив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

До підготовчої групи увійшли депутати Київради, представники Міністерства охорони здоров’я та Департаменту охорони здоров’я, головні лікарі клінічних лікарень №2 та №10, представники благодійних фондів міста, Ліги розвитку паліативної допомоги та інші.